Pořadatelské služby a zabezpečení akcí Ostrava

Nemáte zkušenosti s pořadatelskými službami nebo si nevíte rady jak zajistit bezpečnost diváků  či účinkujících na jakékoliv společenské, sportovní, kulturní eventuelně soukromé události? Potřebujete zajistit ochranu VIP osob, souborů nebo týmů? Nevíte jak zajistit hladký průběh takovýchto akcí? V Ostravě a jejím okolí Vám s touto problematikou pomohou bezpečnostní agentury, které mají s ochranou osob, majetku a s pořadatelskou službou dlouholeté a bohaté zkušenosti.

Tyto vybrané profesionální bezpečnostní agentury poskytují kompletní paletu služeb týkajících se ochrany osob a majetku. Ke komplexnosti své nabídky služeb také poskytují nabídku úklidových prací před akcí a po akci.

Proč profesionály?

Při pořádání kulturních a sportovních akcí má organizátor povinnost zajistit odpovídající pořadatelskou službu. To mnohdy přináší spoustu úskalí od zajištění vybavení pracovníků bezpečnostními a obranými prostředky, stejnokroji až po zajištění úklidové služby a legislativu. Už samotné zajištění vhodných pracovníků pořadatelské služby bývá mnohdy nepřekonatelný problém. 

Uvedené bezpečnostní  agentury poskytují pořadatelské služby na vysoce profesionální úrovni. O zkušenostech a profesionalitě těchto agentur svědčí nejenom zakázky velkých firem v souvislosti s ostrahou a úklidovými službami, ale i zkušenosti při zabezpečení akcí typu MFF v Karlových Varech, motocyklových závodů Moto GP v Brně, fotbalových utkání a všude tam, kde je kladen velký důraz na výběr a kvalitu pořadatelské služby.

Zabezpečení akcí

Rozsah prací pořadatelské služby zahrnuje např. ostrahu účastníků akce a jejich majetku, ochranu účinkujících osob a jejich vybavení, ale i bezpečnost diváků nebo návštěvníků, kontrolu návštěvníků při vstupu na akci, diskrétní ochranu VIP osob, řízení a provoz automobilů nebo autobusů na parkovištích a v okolí akce. Fyzická ostraha a ochranka zabraňuje krádežím či zničení zařízení, eventuelně vandalismu. Na žádost klienta může být k dispozici po celou dobu trvání akce i úklidová služba.

K zabezpečení akcí jsou pracovníci těchto agentur vystrojeni firemními stejnokroji, nebo na přání klienta ve společenském oděvu v souvislosti s důležitostí a typem akce. V případě potřeby i v takzvaném utajení, tedy v civilním oděvu. 

Typy zabezpečovaných akcí

Zmíněné agentury provádějí  zabezpečení akcí na hudebních a filmových festivalech, hudebních koncertech, výstavách, zajišťují různé prodejní trhy a VIP večírky, sportovní utkání, soukromé akce, atd. Na poptávku se vždy snaží zmíněné agentury poskytnout klientovi optimální zajištění akce a vysoce kvalitní pořadatelské služby. Tyto agentury jsou schopny zabezpečit akci jakékoliv velikosti a rozsahu.


Kontakt

28. října 165/68
709 00 Ostrava

Tel.: + 420 274 774 199
e-mail: sipadan@sipadan.cz
web: praha@sipadan.cz

Pořadatelské služby a zabezpečení akcí - SIPADAN a.s. Ostrava

Společnost SIPADAN a.s., Vám při zabezpečení akcí, jako jsou sportovní utkání, společenské akce, výstavy, nebo festivaly pomůže s pořadatelskou činností, ale zároveň se Vám postarají o ochranu osob i Vašeho majetku.

Kontakt

28.října 150
702 00 Ostrava

tel.: (+420) 596 612 720
e-mail: ostrava@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Pořadatelské služby a zabezpečení akcí - D.I.SEVEN, a.s. Ostrava

D.I.SEVEN, a.s. patří mezi známé agentury v Ostravě, která již několik let zajišťuje pro své klienty bezpečnostní služby, jako jsou ochrana osob a majetku, fyzická ostraha, zabývající se zabezpečením domů a objektů. Stejně kvalitní a profesní služby Vám nabízí i při zabezpečení kulturních, sportovních, či jiných akcí.

Kontakt

Randova 3205/2
150 00   Praha 5 - Smíchov


tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Pořadatelské služby a zabezpečení akcí - D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Ostrava

Zabezpečení kulturních, společenských a sportovních akcí v Ostravě, Vám nabízí další bezpečnostní agentura D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Pracovníci pořadatelské služby při této činnosti např. kontrolují oprávněnost osob ke vstupu, poskytují informační služby a podílejí se na zabezpečení veřejného pořádku.