Úklidové firmy, agentury, služby a práce Ostrava

Úklidové firmy v Ostravě Vám nabízí jak pravidelné denní úklidy, tak i jednorázové, nepravidelné úklidy. Úklidové firmy a agentury zajišťují v Ostravě pro podnikatele, ale i soukromé osoby úklidové práce, jako jsou úklidy kanceláří, domů, bytů, nemocnic, hotelů, průmyslových hal.

V Ostravě a okolním regionu působí úklidové firmy, poskytující kompletní nabídku úklidových služeb, které zahrnují úklid firem a úklid kanceláří, takéadministrativních budov, výrobních hal, podzemních garážových stání, technologických objektů, bytů, rodinných domů, nemocnic, hotelů a všech ostatních typů komerčních a privátních objektů.

Úklidové práce

  • pravidelný úklid
  • jednorázový úklid
  • generální úklid
  • nadstandardní úklidové práce

Úklidové práce mohou být prováděny v pravidelných intervalech, nebo také formou jednorázových či nárazových úklidů. Četnost těchto úklidových prací vyplývá vždy ze smluvních požadavků klientů. Úklidová služba může vykonávat i nadstandardní úklidové práce. Zde se jedná většinou o výškové úklidové práce s využitím vysokozdvižné techniky nebo horolezeckého vybavení.

Úklid kanceláří a úklid firem

Zpravidla jde o každodenní a pravidelné úklidové služby, které jsou využívány zejména pro úklid kanceláří nebo pro úklid firem a jejich administrativních budov. Pro úklid firem úklid kanceláří mají ve své nabídce zmiňované úklidové firmy luxování, vytírání podlah, schodů, mytí výtahů, utírání prachu, ošetření nábytku leštěnkou, mytí umyvadel, toalet a sprch. Tento typ úklidových služeb také zahrnuje veškeré zásobování a doplňování hygienického programu a dezinfekčních prostředků. K úplné nabídce patří i obsluha, ruční mytí a úklid nádobí. Úklidová firma také provede likvidaci odpadu z odpadkových košů, eventuelně jeho roztřídění do příslušných kontejnerů.

Celý tento sortiment pravidelných úklidových prací může být využíván i k úklidu jakéhokoliv privátního objektu nebo rodinného domu. Lze jej praktikovat i pro jednorázový nebo nárazový úklid.

Nepravidelný úklid a práce na objednávku

Dalším typem v nabídce úklidových firem je jednorázový úklid. Do této oblasti úklidových prací spadá např. extrakční čištění koberců, ošetření pevných ploch polymerními vosky, oživení zastaralé podlahové krytiny a její ošetření proti oděru a ošlapu, dále čištění textilních vertikálních žaluzií, plastových nebo hliníkových žaluzií a všech typů žaluzií vnitřních i venkovních.

Nárazový úklid

Úklidové služby provádějí také nárazové úklidové práce, kdy Vám objednaná úklidová firma provede například generální úklid po stavebních firmách a stavebních rekonstrukcích, úklid před kolaudací, po malování atd.

Zmiňované úklidové agentury, díky svým dlouholetým zkušenostem s úklidovými službami a celorepublikovému pokrytí, zajišťují také nárazové úklidové práce, kde je zapotřebí větší počet úklidových pracovníků. Jedná se o úklidové práce např. před a po velké společenské  akci, jako jsou různé kulturní akce a festivaly, koncerty, sportovní události, atp.

Nadstandardní úklidové práce

Jde o veškeré úklidové služby kde je zapotřebí zajištění vysokozdvižné techniky nebo horolezeckého vybavení. Tímto způsobem lze provádět např. výškové mytí oken a různých typů skleněných ploch, čištění fasád, čištění okapů, venkovních žaluzií atp.

Přidružené úklidové práce

Všechny úklidové firmy vykonávají na základě smluvních požadavků i úklidové práce v přilehlých prostorách budov, které spočívají v sezónních údržbách chodníků, schodů, zeleně, parkovišť, atp.

Každá uvedená úklidová služba se zaměřuje na  kompletní nabídku úklidových prací, které jsou vykonávány v profesionální kvalitě s profesionálními úklidovými prostředky a vybavením. Tyto agentury se také přizpůsobují moderním trendům v úklidových službách. Využívají moderních ekologicky a zdravotně nezávadných prostředků. Mimo jiné také poskytují pro firmy služby náhradního plnění. Uvedené agentury jsou díky vysokým počtům svých zaměstnancům a dlouholetým zkušenostem schopny v případě potřeby a ve velmi krátkém čase zajistit i nadstandardně vysoký počet úklidových pracovníků k zajištění nárazové úklidové akce. Toto vše jsou důvody proč využít služeb profesionálních úklidových agentur.


Kontakt

28.října 150
702 00 Ostrava

tel.: (+420) 596 612 720
e-mail: ostrava@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN, a.s. Ostrava

Díky dlouholetým zkušenostem a vstřícnosti ke klientům patří mezi profesionály ve svém oboru úklidová agentura D.I.SEVEN, a.s.. Pro Ostravu a okolí zajišťuje svým klientům úklidové práce již 27 let.

Kontakt

28. října 165/68
709 00 Ostrava


tel.: (+420) 596 612 720
e-mail: ostrava@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Úklidové práce a služby - D.I. SEVEN FACILITY s.r.o. Ostrava

Společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o., nabízí především pro podnikatele, ale i soukromé osoby komplexní úklidové práce po celé Ostravě a jejím okolí. Poskytuje 100% servis při správě budov a nemovitostí.

Kontakt

28. října 165/68
709 00 Ostrava


Tel.: + 420 274 774 199
email: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Úklidové práce a služby - SIPADAN a.s. Ostrava

Úklidové služby na profesní úrovni Vám v Ostravě a jejím okolí nabízí i úklidová firma SIPADAN a.s., která byla založena již v roce 2002. Nabízí svým klientům pravidelný i jednorázový úklid kanceláří, bytů i domů.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Úklidové práce a služby - D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Ostrava

D.I. SEVEN SERVICE s.r.o., je úklidová firma, která nabízí v Ostravě úklid administrativních budov, zajištění dodávky hygienického programu, mytí oken a fasád, strojové čištění koberců a další úklidové služby.